Ohlasy zákazníků na Aloe Vera

Říci, že produkty z Aloe Vera někomu změnily život, je nejspíš trošku přehnané, nicméně někteří zákazníci se nám svěřili se svým životním osudem a poskytli nám své zkušenosti s rostlinou Aloe Vera a z ní vyráběnými přípravky:

Josef G.

Na rostlinu aloe vera jsem narazil úplně náhodou. Bylo to před léty a její „popularita“ ještě nebyla tak medializována. Na radu paní prodavačky jsem si koupil rostlinku s dlouhými a úzkými listy, které byly navíc zakončené trny a tak trošku jsem zapochyboval, jestli tento malý zázrak dokáže vše, o čem mi prodavačka v obchodě tak dlouho básnila. Nenáročná rostlina se začala pomalu množit a do roka jsem měl aloe very čtyři. Trpím, vlastně tehdy jsem ještě trpěl, malou srážlivostí krve a velmi nepříjemně jsem se popálil. Strupy po popálenině, která byla velká asi 10x5 centimetrů, se velmi špatně hojily a kvůli mému problému se srážlivostí to bylo ještě horší. Pravidelným přikládáním aloe vera se kůže úplně zahojila a vypadá jako dřív.
Rostlinku jsem okamžitě doporučil svým známým a nyní pěstuji aloe veru ve skleníku, kde mám již přibližně 30 vzrostlých exemplářů.

Veronika T.

Nikdy jsem nijak zvlášť nevěřila „zázračným přípravkům“, které už delší dobu prodává moje kamarádka Hanka, pořád jsem si musela vymýšlet různé výmluvy, proč si nechci nic objednat z jejich katalogů a proč nechci „investovat do svého zdraví“. Mnohdy byly argumenty Hanky velmi přesvědčivé, ale právě tehdy jsem si řekla, že nesmím naletět na ty jejich reklamní fígle. A taky jsem nenaletěla!
Když Hanka viděla, že mě opravdu nic nezlomí, zkusila to vzít z jiného konce – na narozeniny mi koupila dárkové balení různých přípravků z rostliny Aloe Vera. Vysvětlila mi, jak a co používat a každý týden nenápadně vyzvídala, jestli jsem s jejím dárkem spokojená. No a já musím přiznat, že jsem opravdu byla. Přípravky pocházely od firmy LR, kterou si od té doby nemůžu vynachválit a všechny kamarádky a blízké odkazuji na Hanku.
Aloe vera je opravdový zázrak, který velmi pozitivně ovlivňuje váš organismus, v důsledku čehož se budete opravdu cítit lépe, a to je to nejdůležitější. Dnes mi již větná formulace „investovat do svého zdraví“ vůbec není cizí a používám ji téměř dennodenně.

Barbora L.

Dobrý den, možná jste si již o léčivých účincích rostliny Aloe vera přečetli spoustu článků, nicméně nejste plně rozhodnuti, jestli koupě takzvaných Drinking gelů nebude zbytečné vyhození peněz. Vězte tedy, že ne. Aloe vera Drinking gely pravidelně požívám již druhým rokem, a jelikož jsem měla problémy s kvalitou pokožky (akné, pupínky) dala jsem na rady, které kolovaly internetem. Znatelné změny se projevily hned první měsíc, kdy se má pleť „rozjasnila“ a nepříjemné akné ustoupilo. Také musím poznamenat, že tyto výrobky působí detoxikačně a vy se pak budete cítit mnohem lépe.
Jo, a ještě malá rada na závěr: nevím jak komu, ale mě vyhovuje střídat různé příchutě, nápoj tak neomrzí a chutná pořád skvěle.

Luďka A.

Celý život jsem si myslela, že jestli nemám fyzicky náročné zaměstnání, zbytečně se nepřecpávám a ani jiným způsobem neholduji se svým zdravím, tak můj podzim života nebude postižen žádnými vážnými chorobami. Představovala jsem si, že budu moci chodit na pohodové procházky se svým čtyřnohým miláčkem a budu si užívat svých vnoučat.
Jenže jsem se spletla. V 57 letech mi lékař diagnostikoval artrózu a oznámil mi, že se jedná o nevyléčitelnou nemoc. Rozsah se prý dá zmírnit požíváním drahých léků a různými rehabilitacemi, nicméně pořád jde jen o zmírnění příznaků. Nevěřila jsem svým uším! Několik měsíců jsem vůbec nevěděla, co mám dělat a proseděla celé hodiny jako ve snách… Po tomto depresivním období jsem se rozhodla se situací něco dělat. Jak jsem již zmínila, bylo mi tehdy 57 let a nechtěla jsem definitivně rezignovat. Překopala jsem svou stravu a přizpůsobila ji situaci, v níž jsem se nacházela. Moderní léky jsem obohatila o účinný koncentrát s názvem Aloe Vera Dringing Gel Freedom a na další návštěvě mi lékař oznámil, že se můj stav stabilizoval a artróza je naštěstí teprve v počátečním stádiu.
Možná jsem měla štěstí, že mi lékař tuto hroznou nemoc diagnostikoval včas a já začala s léčbou bojovat od začátku, ale možná vděčím i zázračné Aloe Vera a jejímu přípravku Freedom, který mě stále drží v kondici. Tímto bych ráda tento doplněk stravy doporučila všem, kteří na tyto stránky zavítají. Kdybych byla na vašem místě, tak začnu s Freedom okamžitě, jako prevence, a nečekám na nepříjemnou diagnózu lékaře…

Rebeka R.

Každá žena se chce líbit a tak používáme různé „triky“, jak zůstat stále mladé. První kosmetický balíček jsem dostala ve svých 15 letech a od té doby jsme vyzkoušela řadu různých kosmetických firem a již téměř 8 let preferuji výhradně kosmetiku od společnosti LR Health and BeautySystem. Také bych prozradila, že postupem času jsem si oblíbila přípravky založené na bázi aloe vera a používám je téměř při všech možných příležitostech – vlasová, tělová, pleťová či opalovací kosmetika.
Poslední novinkou firmy LR jsou aloe vera Gely, které jsem taktéž odzkoušela a mohu vřele doporučit. Jedná se o jakýsi doplněk stravy, který blahodárně působí na celý organismus. Moderní technikou lze totiž z listů aloe vera dostat více jak 90% čistého gelu, který bývá navíc obohacený o různé vitamíny. Mottem firmy je totiž slogan, který plně vystihuje sílu aloe vera – „Cítit se dobře, vypadat skvěle“.

Aloe Vera Drinking Gel Honey

O blahodárných účincích Aloe Vera se v poslední době píše téměř v každém článku o zdravé výživě a zdraví, nicméně málokdo ví ...

Aloe Vera Drinking Gel s příchutí broskví

Způsoby získávání účinných látek z blahodárných listů Aloe Vera se stávají dokonalejší, a tak i výrobky vznikající z této jedinečné rostliny ...

Aloe Vera Drinking Gel Freedom

Slýcháme o tom pořád. V ordinaci, na internetu na varovných letácích, od známých, ale málokdo se proti tomuto strašákovi brání ...

Aloe Vera Drinking Gel Sivera

Už od nejstarších lékárníků a herbaristů se dozvídáme o léčivé síle kopřivy. A že se zdaleka nejedná o obyčejné a neúčinné ...

Udělejte něco pro svoje zdraví a vyrazte s přáteli na inline brusle. Tento hit posledních let Vám pomůže pěkně zpevnit postavu a pokud jste sami, tak na nějaké z inline tras můžete narazit i na vaši lásku.